SKIPPI|výrobca|nábytku

POMOCNÝ PRACOVNÍK V DREVOSPRACUJÚCEJ VÝROBE

Počet voľných pracovných miest: 8
Základná zložka mzdy (v hrubom): 3 € za hodinu
Dátum nástupu: ihneď
Náplň (druh) práce:
Pomocné práce v nábytkárskej výrobe, pomocné práce pri obsluhe drevoobrábacích strojov, balenie výrobkov, paletovanie výrobkov. Perspektíva postupu na pozíciu Nastavovač a obsluha drevoobrábacích strojov.

NASTAVOVAČ A OPERÁTOR - OBSLUHA DREVOOBRÁBACÍCH STROJOV

Počet voľných pracovných miest: 12
Základná zložka mzdy (v hrubom): 3,30 € za hodinu
Náplň (druh) práce: Obsluha a nastavovanie drevoobrábacích strojov - CNC strojov, práca s informačným výrobným systémom, paletovanie dielcov.
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa

PONÚKANÉ VÝHODY

MOŽNOSŤ VOĽBY PRACOVNÝCH REŽIMOV:
* 4-ZMENNÝ REŽIM (práca v nepretržitej prevádzke podľa harmonogramu, 12 hod.zmeny R-N-V-V)
* PRÁCA NA 1 ZMENU - 8,5 hod. (začiatok a koniec prac.času na základe dohody),
- práca v stabilnej spoločnosti,
- perspektíva dlhodobého zamestnania,
- zaúčanie zamestnancov,
- možnosť kariérneho rastu,
- včasná výplata miezd podľa dohodnutého termínu,
- zabezpečená teplá strava na všetkých zmenách,
- pracovné oblečenie pri nástupe samozrejmosťou.

BENEFITY PRE ZAMESTNANCOV:

- káva, čaj k dispozícii na každej zmene zdarma,
- výhodné zamestnanecké zľavy na vyrábaný nábytok,
- bezplatné ubytovanie pre zamestnancov z iných regiónov.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

PRACOVNÉ PODMIENKY:

Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Spracúvanie dreva

Zručnosti, schopnosti Všeobecné spôsobilosti:
technická gramotnosť, manuálna zručnosť
Počítače:
Internet - elementárna
Ďalšie požiadavky:
Užívateľské ovládanie PC, technické myslenie, schopnosť čítať technickú dokumentáciu.

Osobnostné predpoklady
pozornosť
technický talent
Údaje o zamestnávateľovi

Charakteristika: Výroba a predaj kancelárskeho a bytového nábytku.

Pracovné podmienky
Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Spracúvanie dreva

Dĺžka praxe
bez požiadavky na odbornú prax

manuálna zručnosť fyzická zdatnosť
pozornosť pamäť